W celu złożenia zamówienia, prosimy wysłać wiadomość e-mail na adres: t.kostka@prestige.wroclaw.pl

Strój piłkarski Prestige Football Academy. W komplecie są spodenki, koszulka oraz getry z logo Akademii. Strój piłkarski jest podstawowym elementem wizerunkowym zawodników zarówno podczas treningów, jak i zawodów sportowych.
Cena: 170,00 PLN za komplet.

Dres sportowy Prestige Football Academy marki Zina. Komplet uszyty z miękkiego w dotyku, oddychającego i bardzo wytrzymałego materiału, odpornego na rozciąganie i mechacenie się. Zastosowany w bluzie krótki zamek MID na 1/4 długości gwarantuje komfortowe zakładanie i zdejmowanie.
Cena: 210,00 PLN za komplet.

Kurtka zimowa Prestige Football Academy marki Zina. Kurtka piłkarska Gallo została uszyta z wysokiej jakości materiału chroniącego przed złymi warunkami atmosferycznymi. Zabudowany, regulowany kaptur osłania przed wiatrem i deszczem. Specjalny, dłuższy krój kurtki zapewnia dodatkową ochronę przed zimnem wrażliwym partiom ciała.
Cena: 230,00 PLN.

Zestaw zimowy Prestige Football Academy marki Zina. W skład zestawu wchodzi czapka, komin oraz rękawiczki. Uniwersalna czapka oraz komin Polartech 2.0 zostały uszyte z ciepłej i miękkiej w dotyku dzianiny, 100% bawełna. Rękawiczki natomiast to wysokiej klasy rękawice sportowe chroniące przed zimnem, wiatrem i deszczem. Dzięki ergonomicznemu krojowi rękawice idealnie dopasowują się do dłoni. Wzmacniane szwy i wstawki z silikonowego materiału ABS Control pozwalają na pewny chwyt piłki.
Cena: 120,00 PLN za komplet.

Plecak sportowy Prestige Football Academy. Plecak uszyty z wysoce jakościowego materiału, odpornego na wodę i zaplamienia. Idealny do przechowywania butów sportowych, bidonu na wodę, stroju oraz ręcznika.
Cena: 50,00 PLN.

Ręcznik sportowy Prestige Football Academy. Ręcznik uszyty z wysoce jakościowego materiału (100% mikrofibra), odpornego na zaplamienia, w rozmiarze 130 x 70 cm. Niezbędny element wyposażenia sportowca, zarówno podczas treningów, jak i turniejów sportowych.
Cena: 70,00 PLN.