Zobacz film o Prestige Football Academy!

Kim jesteśmy? W co wierzymy? Jakie są nasze kluczowe wartości?

Witamy w naszym świecie – świecie piłki nożnej bez granic, świecie wielkiej miłości i pasji, która towarzyszy nam od dziecka i trwać będzie nieprzerwanie. Witamy w świecie pięknego sportu dla każdego, bez względu na płeć, kolor skóry czy poziom zamożności. U nas każdy może być zwycięzcą!

Zapoznaj się z naszą Misją (Mission Statement)!

Akademia piłkarska PRESTIGE FOOTBALL ACADEMY powstała w 2019 roku, z wielkiej miłości do piłki nożnej. Naszą misją jest propagowanie zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak też dorosłych, niezależnie od płci, koloru skóry, poziomu zamożności czy pochodzenia, wielkiej miłości i fascynacji do cudownego sportu, jakim jest piłka nożna.

U nas każdy może osiągać wielkie cele, sukcesy, rozwijać się i czerpać ogromną satysfakcję z gry w piłkę nożną. Koncentrujemy się na dzieciach i młodzieży – ich indywidualnych potrzebach, marzeniach i fascynacjach. Specjalnie dobrane programy szkoleniowe, oparte na bogatych doświadczeniach naszych trenerów oraz najlepszych praktykach światowych akademii piłkarskich, takich jak Benfica Lizbona, Ajax Amsterdam czy Atletico Madryt, pozwalają naszym podopiecznym czerpać ogromną satysfakcję z gry w piłkę nożną oraz stopniowo podnosić indywidualne kwalifikacje, które w przyszłości mogą urealnić marzenia o wielkiej przygodzie z profesjonalną piłką nożną.

Poznaj nasze Kluczowe Wartości (Core Values)!

W swojej pracy, na co dzień, kierujemy się pewnymi zasadami. Są one dla nas bardzo ważne. Stanowią one kodeks naszych wartości – a więc rzeczy w które wierzymy, stale pogłębiamy ich interpretację i jesteśmy im wierni, niezależnie od tego jak duzi jesteśmy, czy jesteśmy na treningu, czy podczas turnieju, czy w domu, czy w szkole, czy też na wakacjach. Chcemy, aby każdy nowy zawodnik, który do nas dołącza, poznawał nasze zasady, z czasem również w nie wierzył, i w oparciu o nie postępował – jest to nasz kręgosłup, coś co sprawia, że jesteśmy zawodnikami Prestige Football Academy, a nie innego klubu. To, w co mocno wierzymy, to:

1. otwartość – otwartość na nowych zawodników, na inne poglądy, na inne kultury, ale również otwartość na zmiany, na innowacyjne metody szkolenia i rozwoju,

2. pracowitość i zaangażowanie – kluczem do sukcesu jest ciężka praca na treningach. Może mi nie wychodzić, ale zawsze muszę się starać, dawać z siebie 100%,

3. rozwój – podnoszenie własnych umiejętności piłkarskich oraz pomaganie innym w ich rozwoju. Rozwój nie tylko sportowy, ale również kulturowy i społeczny,

4. szacunek – wobec kolegów z drużyny, rodziców, trenerów, nauczycieli, sędziów, ale również wobec rywali sportowych,

5. tolerancja – nie wszyscy musimy być tacy sami, wręcz przeciwnie – piękno tkwi w różnorodności. To, że ktoś ma inne poglądy lub preferencje, nie oznacza, że jest gorszy.

Sprawdź naszą wiarygodność

Jesteśmy nowoczesną Akademią Piłkarską, przykładającą dużą wagę do rzetelności, jakości, uczciwości i zaangażowania. Naszą pracę i oddanie powyższym zasadom potwierdzają certyfikaty, które na przestrzeni ostatnich lat uzyskaliśmy. Jesteśmy certyfikowaną szkółką Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN), Klubem Partnerskim Akademii Śląska Wrocław S.A. oraz członkiem programu Rzetelna Firma, który poświadcza naszą rzetelność, wypłacalność i wiarygodność na rynku.

Serdecznie zapraszamy do naszego świata – świata marzeń i bezgranicznej zabawy, świata wielkich małych ludzi i ich bezgranicznych, odważnych ambicji, świata uśmiechu i radości. Zapraszamy do PRESTIGE FOOTBALL ACADEMY!