Tomasz Kosztowniak – wychowanek i wieloletni Reprezentant Śląska Wrocław, Młodzieżowy Reprezentant Polski – Mistrz Europy do lat 16.

Założyciela Prestige Football Academy znam od lat – trenowaliśmy razem w Śląsku Wrocław od poziomu trampkarzy młodszych do poziomu juniorów starszych. Znając zaangażowanie i umiejętności piłkarskie kolegów prowadzących Akademię, z czystym sumieniem mogę rekomendować szkółkę Prestige jako firmę wiarygodną, rzetelną i szkolącą młodzież w oparciu o solidne podstawy metodologiczne.

Wysoka kultura osobista, ogromna wrażliwość, cierpliwość i szacunek do tych młodych ludzi oraz nas, jako rodziców. Umowa w której jednym z głównych punktów jest właśnie poszanowanie drugiego człowieka. Współpraca i kontakt z całą firmą. Zaangażowanie oraz poważne i profesjonalne podejście do sportu. To właśnie wszystko co przyciągnęło nas do Prestige Football Academy. Dziękujemy za to że jesteście i wspieracie rozwój naszych dzieci.

Pani Elżbieta – mama dwóch zawodników Prestige Football Academy – Mikołaja i Andrzejka

Pani Agnieszka – mama zawodnika Prestige Football Academy – Krzysia

Zgadzam się z wypowiedzią Pani Eli w 100%. Dodam jeszcze, że widać jak dzieciom i trenerom sprawia radość wspólne granie w piłkę. Z jaką pasją trenerzy uczą dzieciaki współpracy ze sobą, zasad gry fair play. Gorąco polecam Prestige Fotball Academy.

Profesjonalne podejście i właściwy sposób motywacji spowodowały, że mój 5 letni chłopiec nie widzi świata i swojej przyszłości bez piłki. Najlepszą rekomendacją będzie to jak szkołę podsumował mój syn ‘mamo kiedy moja drużyna PFA będzie w FIFA żebym mógł nimi grać na PS4’?

Pani Magda – mama zawodnika Prestige Football Academy – Jasia

Pani Ania – mama zawodnika Prestige Football Academy – Kyryla

To jest nasza pierwsza szkoła piłkarska, jesteśmy bardzo zadowoleni. Syn z wielką ochotą chodzi na zajęcia, jest zachwycony. Trenerzy są profesjonalni i bardzo mili.

Polecam z czystym sumieniem. Trenerzy z super podejściem do dzieci. Syn nie może doczekać się następnych treningów. Treningi profesjonalne i przygotowane zgodnie z zaawansowaniem dzieciaków. Lepiej nie mogliśmy trafić ?

Pani Aniamama zawodnika Prestige Football Academy – Olka

Pan Jarek – tata zawodnika Prestige Football Academy – Wiktora

Akademia prowadzona bardzo profesjonalnie, z zachowaniem wszystkich standardów Polskiego Związku Piłki Nożnej i najlepszych szkółek europejskich. Zawodnicy pod okiem trenera podnoszą cały czas swoje umiejętności, co jest to przekładane na różnych turniejach w meczach. Polecam wszystkim PRESTIGE FOOTBALL ACADEMY

Polecam tą szkółkę piłkarską dla dzieci. Syn bardzo zadowolony. Trenerzy profesjonalnie podchodzą do treningów. Bardzo dużo organizowanych turniejów i sparingów, sprawia że dzieciaki się nie nudzą ?

Pani Magda – mama zawodnika Prestige Football Academy – Nikodema

Pan Marcin – tata zawodnika Prestige Football Academy – Jasia

Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób. Skupiają się nie tylko na umiejętnościach typowo piłkarskich, ale również ogólnorozwojowych. Polecam zajęcia wszystkim, którzy chcą zacząć swoją przygodę ze zdrowym ruchem.

Na zajęciach zawodnicy rozwijają i doskonalą swoje umiejętności pod okiem wymagających, ale również miłych i sympatycznych trenerów. W klubie panuje pozytywna atmosfera. Trenerzy wspierają zawodników cennymi uwagami jak i wskazówkami motywując ich do dalszych treningów i pracy nad sobą. Co daje efekty na turniejach, gdzie zawsze jest duża rywalizacja.

Pani Maria – mama zawodnika Prestige Football Academy – Marcina

Pani Małgorzata – mama zawodniczki Prestige Football Academy – Kingi

Super szkoła, super trenerzy i to podejście do dzieci rewelacyjne. Córka chętnie chodzi z uśmiechem na każdy trening, Jeśli mogę polecić wszystkim Prestige Football Academy, z czystym sumieniem , to polecam bardzo gorąco. Mój Asperger już chodzi rok na zajęcia i tyle pozytywnych emocji pokazuje będąc z Trenerem Tomkiem?

Gorąco polecam szkółkę piłkarską Prestige Football Academy. Moja córeczka zawsze wraca uśmiechnięta i zadowolona z zajęć. Trener prowadzi zajęcia w przyjaznej atmosferze, bez stresu. Uczy bawiąc.

Pani Ewa – mama zawodniczki Prestige Football Academy – Amelki

Pani Marta – mama zawodnika Prestige Football Academy – Adasia

Super szkoła piłkarska. Jestem bardzo zadowolona, że zapisałam do niej syna, który uwielbia chodzić na treningi. Profesjonalna kadra.

Super szkółka piłkarska. Córka z przyjemnością chodzi na treningi. Trenerzy na szóstkę, profesjonalne podejście do dzieci.

Pan Robert – tata zawodniczki Prestige Football Academy – Emilki